Plíseň nehtů a chodidel způsobuje gangrénu, rakovinu krve a zahnívání končetin! Jaké nebezpečí skrývá tato nemoc a jak ji můžeme porazit? Zde je rozhovor s předním americkým dermatologem.

Od šéfredaktora: Podle statistik trpí plísňovým onemocněním nehtů a chodidel každý pátý člověk. Příčiny jeho vzniku se liší. Může se jednat o oslabenou imunitu, nebo špatně zvolenou obuv a pocení. Mluvili jsme o tom, jak nebezpečné plísně jsou a jak se této nemoci můžete zbavit jednu provždy, když budete používat. Primář dermatologického institutu, Dr Andrew Michael.

Dr Andrew Michael
Profesor medicíny, vedoucí dermatolog v USA. 30 let zkušeností v oboru.

Podílel se na spoustě studií, které zkoumaly administrativní náklady různých procedur péče o pleť. Dr. Andrew Michael provedl rozsáhlé klinické studie, které zkoumaly vývoj dvou nejběžnějších typů plísní -- Trichophyton a Microsporum.

Reportér: "Dobré jitro, doktore Michaeli. Takže, jak nebezpečná je nehtová plíseň?"

Dr Andrew Michael: Nehtová plíseň nebo onychomykóza vážně ohrožuje zdraví a je lidmi často podceňována. Při jejím vzniku uvolní plíseň do těla postiženého obrovskou dávku toxinů, které doslova zabíjí imunitní systém, což může nakonec vést až k jeho úplnému selhání.

Pokud mluvíme o specifických projevech, v případě, že se toto onemocnění neléčí, nehtová plíseň vede ke gangréně, rakovině krve, zahnívání masa prstů na nohou a chodidlech, praskání krevních cév. K tomu všemu ještě vyvolává vznik rakovinového tumoru všech orgánů pacienta, kde se pomocí krve dostanou volné radikály. Toxiny, které přitom vznikají, často vedou k selhání jater.

S léčbou plísní není třeba otálet. Podceňované nemoci zabíjejí pacienta tím, že postupně zničí jeho tělo a vedou k závažným komplikacím.

Reportér: "Takže obyčejná nehtová plíseň může ohrozit lidský život?"

Dr Andrew Michael: Je velkou chybou domnívat se, že nehtová plíseň je obyčejná nemoc. Patří k nejnebezpečnějším a nejvíc rozšířeným nemocem planety, která ve spojení se škodlivým životním prostředím stále častěji vedou ke gangréně, rakovině, infekci krve a obrovskému množství komplikací způsobených toxiny.

Onychomykóza vytváří a vylučuje do těla patogenní toxické vedlejší produkty :

– ksantomegnin;

– penicilín;

– viomellein;

– látky podobné antibiotikům.

Reportér: "Jaké jsou časné příznaky onychomykózy?"

Dr Andrew Michael:

Hlavní příznaky nehtové plísně:

– popraskaná kůže mezi prsty na nohou (zpravidla mezi 1. a 2. a taky 4. a 5. prstem);

– zhrubnutí kůže;

– svědění;

– zarudnutí;

– pocity pálení;

– zhrubnutí, ztenčení nebo křehkost nehtů

Reportér: "Koho nehtová plíseň postihuje nejčastěji?"

Dr Andrew Michael: Nehtová plíseň není velmi vybíravá a může postihnout kohokoliv – bez výjimky. Lidé po 30-tce můžou patřit do obvzlášť kritické skupiny. Když vezmeme v potaz rychlost šíření nebezpečných plísní ve světě, můžeme klidně říct, že se jedná o novou epidemii, srovnatelnou s morovou epidemií v 14. století. Když zvážíme následky, které vyplývají z tohoto onemocnění, je nutné věnovat mu o mnoho větší pozornost, než doposud.

Reportér: "Co dělat, když zjistíme, že máme nehtovou plíseň?"

Dr Andrew Michael: Okamžitě začněte s léčbou! Ačkoliv musím, bohužel, konstatovat, že kliniky často nabízejí pacientům barbarské metody léčby – úplné odstranění nehtu spolu s kontaminovanými částmi prstů a čištění infikované oblasti, aby se odstranilo "živné pole plísně". To způsobuje tělu velký stres. Kromě toho to nezaručuje, že se nemoc neobjeví znova, jelikož část plísně může přežít i operaci.

Tento rok byl certifikován speciální antimykotický sprej "OnycoSolve", který vyvinul tým odborníků z Akademie věd ve spolupráci s nejlepšími lékaři EU. Pro ty, kteří trpí nehtovou mykózou je toto skutečné řešení rychlé a účinné léčby.

Antimykotický sprej "neutralizuje" spóry plísní. Nejdřív eliminuje možnost růstu plísňové kolonie, a pak plíseň zcela zničí. Sprej je vyrobený z čistě přírodních složek, nepředstavuje tedy riziko pro zdraví a dokáže vyčistit Vaše tělo od plísní a taky působí jako prevence opětovného výskytu. Vědecká komunita nedávno ocenila "OnycoSolve" jako nejúčinnější metodu ve světě léčby nehtové plísně a plísně nohou. Navíc "OnycoSolve" antimykotický sprej prošel klinickými testy v Berlínském institutu dermatologie, které potvrdily jeho účinnost a bezpečnost užívání. Teď právě probíhá proces certifikace v USA a Číně, kde sprej během klinických testů taky prokázal své úžasné výsledky.

Průzkum byl proveden za podpory Lékařské komory, což převýšilo naše očekávání:

Průzkum lékařské komory: jak jste se zbavili plísní na nehtech a a chodidlech?

Lékařské preparáty:

23%

Sprej "OnycoSolve"

47%

Lidová řešení:

8%

Hledám řešení:

17%

Myslím, že to není možné:

5%

Reportér: "Kde se běžný občan dostane k OnycoSolve?"

Dr Andrew Michael: Lék zatím není dostupný v lékárnách, ale každý, kdo trpí daným onemocněním si může "OnycoSolve" objednat přes oficiální webové stránky výrobce. Při prodeji produktů v lékárnách je problémem zejména to, že lékárny chtějí prodejem léků dosáhnout maximální možný zisk, zatímco výrobce chce poskytnout lék lidem za co nejnižší možnou cenu. Teď je prodej spojen s Charitativní nadací "Zdravá země" a "OnycoSolve" se prodává za diskontní cenu díky spojené akci.

Před pár dny jsem si prohlížel oficiální webové stránky výrobce – všechno je vyřešeno tím nejpohodlnějším a transparentním způsobem. Když si produkt objednáte online, obdržíte potvrzení s informacemi o Vašem nákupu a produkt Vám bude dodán až domů. Zákazník platí až po obdržení zboží. Celá služba je skvěle promyšlená s ohledem na zákazníka. Je to pohodlné a bezpečné dokonce i pro ty, kteří objednávají online poprvé.

Reportér: "Chtěl byste ještě něco dodat na záver našeho rozhovoru?"

Dr Andrew Michael: Rád bych řekl, nejlepší pomocí je ta, kterou si pro sebe sami vybereme. Nehtová plíseň není pouze kosmetickým problémem, ale závažným onemocněním, které může vést ke ztrátě prstů, gangréně a rakovině. Nejlepší je vyřešit tento problém dřív, než bude příliš pozdě.

Důležité! Studie prokázaly, že nejlepším obdobím pro léčbu mykózy je právě zima. Kvůli nízké průměrné teplotě je metabolismus a cirkulace krve zrychlená, takže se lék vstřebává až o 45% rychleji, než během teplejších měsíců. Plíseň na nehtech a chodidlech je tak vyléčená dvakrát rychleji. Běhe léčby se funkce Vašeho těla obnoví a a dojde k 100% vyléčení mykózy.

19 komentářů
Andrej Vávra
Děkuji, doktore Michaeli! Vyzkoušel jsem to a je mi mnohem líp. Cítím se dobře. Jsem plný naděje. Ještě je brzo něco konstatovat, takže se ještě ozvu. Kůže na mých nohou už není tvrdá a šupinatá, takže si myslím, že to dobře dopadne.
Dr Andrew Michael
Andreji, nemějte strach a pokračujte v používání spreje. Aplikujte ho podle instrukcí na oficiálních webových stránkách nebo na balení výrobku

S pozdravem.
Dušan Bedřich
Pomoc! Mykózy mám už po krk. Moje nehty vypadají odporně. Nevím, co dělat... Beru denně antimykotické prášky, ale vůbec nezabírají a bolí mě z nich játra :(
Olda Pantůček
Dušane, používej sprej OnycoSolve. Nebudeš toho litovat. Měl jsem ty samé problémy, které spolu se zápachem odehnaly moji ženu. V oddělené ložnici jsem ztratil všechnu naději a nevěděl jsem, co dál. Naštěstí můj přítel, který má internetový obchod s přírodními léčivy mě přinutil koupit si tento sprej. Teď už na nohou nemám žádnou plíseň, a dokonce i moje žena se vrátila zpátky do společné postele. Jen to zkus a uvidíš, že všechno bude zase dobré.
Sylvie Bendová
Kde se dá koupit sprej OnycoSolve?
Honza Kudláček
Sylvie, tady je link na OnycoSolve, ale pospěš si, abys získala slevu
Sylvie Bendová
Díky, Honzo. Objednala jsem ho,
nevíš, jak dlouho trvá dodání
Honza Kudláček
Sylvie, jak tak koukám, bydlíme v tom samém městě, takže by ti měla zásilka dorazit asi během 3 dnů)
Vláďa Petrovský
Tak bezvadný produkt! Doporučuji ho všude, kudy chodím. Dostal mě z tak z*né situace – nemáte zdání o čem mluvím, museli byste to zažít.
Peter Horáček
Vláďo, ty výsledky jsou opravdu báječné. Tak si ho objednám.
Viktor Langmayer
Řeknu vám svůj příběh, měl jsem podobné potíže. Nevím, kde jsem k té infekci přišel (pravděpodobně ve fitku). Postihlo to mé palce na nohou a já z toho šílel. A tak jsem začal hledat způsoby jak s tím bojovat. Narazil jsem na článek, ve kterém se psalo o tomto spreji, tak jsem se rozhodl ho koupit. Zásilku jsem dostal za 3 dny a hned jsem ho začal používat. Měl jsem štěstí - po 20 dnech není po plísni ani stopy. Lidi, kupte ho. Nebudete litovat.
Tomáš Vísek
Vidím, že v tom nejsem sám, ale díky Bohu jsem narazil na OnycoSolve, který mě zachránil před mykózou mnohem rychleji než jakékoliv jiné léky.
Albert Čečetka
Lidi, opravdu to funguje? Vyzkoušel to někdo? Léky vůbec nezabírají.
Pavel Černý
Alberte, ano, opravdu. Sprej má velmi silný účinek a co je nejdůležitější, neohrožuje tvoje zdraví, protože je vyroben z čistě přírodních výtežků a rostlin. Pospěš si a objednej si ho!
Michael Macháček
Díky, OnycoSolve mi pomohl opravdu rychle! Objednal jsem ho na oficiálních webových stránkách výrobce! Nečekejte s léčbou. Plísně se časem množí a a čím dřív začnete, tím snadněji se jich zbavíte.
Xenie Zachová
Děkuji, Dr. Michaeli. Nebýt Vás, nevěřila bych, že OnycoSolve opravdu účinkuje! Se svým mužem jsem žila víc než 5 let; taky měl plíseň na nohou, takže vím, co to je. Po týdnu aplikací spreje OnycoSolve na jeho nohy jsem si všimla dramatických změn! Nejzajímavější je, že si ani nevšiml, jak se té plísně zbavil! Moc děkuji!
A balíček k nám domů přijel opravdu rychle.
Dr Andrew Michael
Xenie, nevzpomínáte si, jak dlouho mu trvala léčba?

S pozdravem, Andrew.
Xenie Zachová
Andrew, něco kolem měsíce! Po měsíci už žádnou plíseň na jeho nohou vidět nebylo.
Dr Andrew Michael
Xenie, děkuji za odpověď.

S pozdravem, Andrew.